3 rady na odchudzanie i diete

zdrowieDzisiaj mam dla was 3 krotkie rady jak podejśc do diety. Moze nie jest to duzo ale sa to rady bardzo kluczowe do zrzucenia wagi.

Pij, pij, pij – większość twoich cielesnych procesów od trawienia, przez cyrkulację krwi do formowania istotnych hormonów, zależy od wody. I prawdopodobnie już wiesz, że ważne jest zasilanie płynami twojego ciała, które naturalnie je traci, przez picie dużych ilości wody każdego dnia. Ale czy wiesz, że picie wody może także pomóc w utracie wagi? Raport opublikowany w Obesity pokazał, że picie dwóch 8-galonowych szklanek wody 30 minut przed każdym posiłkiem może obniżyć całkowicie liczbę zjadanych kalorii w ciągu dnia.

Unikaj przetworzonej żywności – Większość wysoce przetworzonej żywności jest bogata w sól, nasycona tłuszczem, cukrem i konserwantami. Może zawierać także szkodliwe barwniki i sztuczne chemiczne dodatki. Może nie być podkreślone, że spożywanie przetworzonego jedzenia będzie miało negatywne skutki dla twojego wysiłku przy zrzucaniu wagi i ogólnie twojego zdrowia. Nasycone tłuszcze przyczyniają się do zwiększonego ciśnienia krwi i choroby serca, natomiast biała mąka i przetworzony cukier może spowodować przyrosty w poziomie glukozy we krwi, które przyczyniają się do zwiększania wagi.

Uderz w kimono – Dobry, nocny sen jest niezbędnym składnikiem w ogólnie dobrym zdrowiu. Wspiera twój system odpornościowy, pomaga myśleć trzeźwo i pomaga twojemu ciału wyzdrowieć kiedy jesteś chory. Te bardzo ważne 8 godzin wypoczynku może także wesprzeć w utracie wagi. Bycie dobrze wypoczętym daje ci więcej energii następnego ranka, co pozwala ci dodać więcej fizycznych aktywności do planu, spalając więcej niechcianych kalorii.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *